KONST / Litografier / Färglitografi 16182036
nr 1618 2036
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Druvor i skål. Signerad, färglitografi, numrerad 125/150, daterad -89, bladets mått: 84x60 cm, yttermått inklusive ram: 87x64 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:48:36
6/5 17:32:51
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz